Intencje

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela 18 października 2020:

  7:30  – † Franciszkę, Marię, Tomasza, Pawła, Pawła i Kazimierza Boroniów,

                Władysławę i Józefa Tarnówków, Agnieszkę i Tomka Parzniewskich,

                Wacława Madeja – Sławek

  7:30  – † Tadeusza Jasińskiego – Anna i Kamil Sadowscy z córką

  9:30  – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Ireny i jej

             rodziny z racji imienin

  9:30  – † Jadwigę i Walentego Gumulów – wnuczka z rodziną

11:30  – Za parafian

11:30  – Za wstawiennictwem Św. Łukasza o błogosławieństwo Boże dla

             Pracowników Służby Zdrowia pracujących w Skale i w innych

             miejscach z racji Ich patronalnego święta

17:00  – † Helenę i Wacława (r.) Boroniów 

Poniedziałek 19 października 2020:

  7:00  – † Otylię Giemzę – pracownicy obsługi gimnazjum

  7:00  – † Zbigniewa Roszkowskiego – Renata i Ryszard Kmitowie

17:00  – † Mariannę, Adolfa, Włodzimierza,  Wiesława – Iwona z rodziną

17:00  – † Waldemara Wardęgę – brat Sławomir z rodziną

17:00  – O zdrowie dla męża Ryszarda – żona z dziećmi i wnukami

Wtorek 20 października 2020:

  7:00  – † Krzysztofa Skomro – Banasikowie i Tarnówkowie

  7:00  – † Edwarda Witkowskiego – chrześnica Krystyna z rodziną

17:00  – † Irenę i Władysława Gruców – syn  Józef z rodziną

17:00  – † Urszulę, Danielę i Zbigniewa Zadęckich 

Środa 21 października 2020:

  7:00  – † Marię Parzelkę – mieszkańcy ul. Krakowskiej i Kurników

  7:00  – † Tadeusza Madejskiego – chrześniak Piotr

17:00  – † Urszulę i Wacława Jakubków i ich rodziców

17:00  – † Bolesława, Władysławę, Roberta i Krystynę Piwowarczyków

                – Stanisława z dziećmi

Czwartek 22 października 2020:

  7:00 – † Otylię Giemzę – Taźbirkowie, Bugajscy i Wilkowie

  7:00  – † Waldemara Wardęgę – Marcin i Rafał Mitkowie z rodzinami

17:00 – † Teofila i Kazimierę Cieślików, Juliana Opalskiego i zmarłych

                z rodziny

17:00  – † Mariana i Zdzisława Wojnickich 

Piątek 23 października 2020:

  7:00  – † Stanisława Majewskiego – Danuta i Adam Żmudzcy z synami

  7:00  – † Agatę Michalską – od uczestników pogrzebu

17:00  – † Annę i Mikołaja Boroniów i Grzegorza Perszela

17:00  – † Zbigniewa Roszkowskiego – Angelika i Antoni Dąbrowscy 

Sobota 24 października 2020:

  7:00  – † Edwarda Witkowskiego  – siostra Wiktoria z rodziną

  7:00  – † Tadeusza Madejskiego – szwagier Bogdan z żoną

17:00  – † Annę, Andrzeja i Krzysztofa Janczarków

17:00  – † Krzysztofa Skomro – Kosowie 

Niedziela 25 października 2020:

  7:30 – † Stanisławę i Tadeusza Wilków – syn Wojciech z rodziną

  7:30  – † Tadeusza Jasińskiego – Bożena i Stanisław Giemzowie

  9:30 – † Józefę (3 r.) i Jana Opalskich – córka

  9:30  – † Władysława, Czesława i Stanisławę Katarzyńskich i ich rodziców

                 – córka z rodziną

11:30  –  Za parafian

17:00 – † Annę, Franciszka, Teresę, Stanisława Karoniów i Wiktorię Siejkę