OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE na IV Niedzielę  Wielkanocną 21 kwietnia 2024 r.

1. Czwarta niedziela wielkanocna – nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza jest przeżywana w Kościele katolickim jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W Kościele w Polsce rozpocznie ona Tydzień Modlitw o Powołania do szczególnej służby w Kościele pod hasłem „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie mój Syn”. W naszych modlitwach pamiętajmy w tym szczególnym czasie o osobach rozeznających swoje powołanie.
  2. We wtorek Kościół obchodzi Uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski, we czwartek Święto Św. Marka Ewangelisty.
  3. W piątek 26 kwietnia na Mszy świętej o godz. 18.00. poświęcenie i wręczenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  4. We wtorek i piątek o godz. 18.30 przygotowanie liturgiczne dzieci przygotowujących się  I Komunii Świętej.
  5. Koło Gospodyń ze Skały zaprasza na wyjazd do Gidel na Uroczystość Odpustową Matki Bożej Gidelskiej, która odbędzie się 5 maja br. Zapisy u Pani Danusi Trzcionki przy ul. Wolbromskiej 45.
  6. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia i opieki świętych patronów, wszystkim życzymy dobrego i szczęśliwego tygodnia.