SANKTUARIA PODKARPACIA – fotorelacja  

Pielgrzymka zakończona

Wszystkim pielgrzymom z serca dziękujemy

« 1 z 2 »

PIELGRZYMKA SANKTUARIA PODKARPACIA

Termin: 14-16.10.2022                                                                       

 

Dzień 1

SKAŁA – DUKLA – STRACHOCINA – SANOK – ZAGÓRZ – RZEPEDŹ

Wyjazd ze Skały o godz. 4.00. Przejazd do DUKLI. Msza Św. 9.00 w SANKTUARIUM ŚW. JANA Z DUKLI. Zwiedzanie. Przejazd do STRACHOCINA – SANKTUARIUM ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Przejazd do SANOKA – SKANSEN MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO  Zwiedzanie z przewodnikiem. OBIAD na terenie skansenu. Przejazd do ZAGÓRZA – SANKTUARIUM MATKI NOWEGO ŻYCIA – RUINY KLASZTORU KARMELITÓW; DROGA KRZYŻOWA NOWEGO ŻYCIA – nawiedzenie sanktuarium, spacer do ruin klasztoru karmelitów. Kolacja i NOCLEG w Rzepedzi.

Dzień 2

RZEPEDŹ – KOMAŃCZA – WIELKA PĘTLA BESKIDZKA –  POLAŃĆZYK – SOLINA – MAŁA PĘTLA BESKIDZKA –  KALWARIA PACŁAWSKA – PRZEMYŚL

Śniadanie. Przejazd do KOMAŃCZY Msza Św. 9.00. Zwiedzanie miejsc związanych z bł. Kardynałem Stefanem Wyszyńskim. PRZEJAZD MALOWNICZĄ DUŻĄ PĘTLĄ BIESZCZADZKĄ do GÓRZANEK a następnie do POLAŃCZYKA – SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ PIĘKNEJ MIŁOŚCI. Rejs statkiem po Jeziorze Solińskim. Spacer po tamie. PRZEJAZD MAŁĄ PĘTLĄ BIESZCZADZKĄ do KALWARII PACŁAWSKIEJ. Droga Krzyżowa. Przejazd do PRZEMYŚLA na kolacje i nocleg.

Dzień 3

PRZEMYŚL – KRASICZYN – BOREK STARY – MARKOWA – SKAŁA

Śniadanie. Piesze zwiedzanie z przewodnikiem. Przejazd do KRASICZYNA – Zamek – zwiedzanie wnętrz i spacer po parku. Przejazd do BORKU STAREGO – CUDOWNY OBRAZ MATKI BOSKIEJ BORECKIEJ. Msza Święta. Obiad. Przejazd do MARKOWEJ -MUZEUM POLAKÓW RATUJĄCYCH ŻYDÓW. Powrót do Skały w godzinach wieczornych.

POWYŻSZY PROGRAM JEST RAMOWY, KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE