OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE na   XXIV Niedzielę Zwykłą 17 września 2023 r.

  1. W poniedziałek Kościół obchodzi święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski. Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 18:00 w święto ich patrona. W środę wspomnienie  świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, we czwartek święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie Św. O. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  2. W tym tygodniu to co było do wyniesienia z kościoła zostało wyniesione i po niedzieli rozpoczną się dalsze prace.
  3. Dziękujemy bardzo za przygotowanie kaplicy Bł. Salomei i sali katechetycznej do sprawowania Eucharystii: p. Stasi Piwowarczyk, p. Zosi Domagalskiej, p. Małgosi Jędrychowskiej, p. kościelnemu Kazimierzowi, Ks. Marcinowi i Ks. Andrzejowi. Bóg zapłać.
  4. W poniedziałek w kaplicy na cmentarzu odbędzie się pogrzeb Ś.P. Ireneusza Natkańca z Sobiesęk. O godz. 12:30 Różaniec, o 13:00 Msza św. pogrzebowa.
  5. W „Niedzieli” polecamy artykuły: „Miłość w Biblii”, „Kto kradnie nam dzieci”, „Patriotka w habicie” i „Jacy są pielgrzymi”.

Jest też nowy numer kwartalnika „Niedzieli” zatytułowany: „Bitwa o pamięć”, kosztuje on 15 zł.

W „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuły: „Gdy emocje zastępują rozum”,  „Zaklaszczmy dla Ulmów”, „Koczowniczki” i „Narzędzie hańby przemienione przez miłość”

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Wszystkim życzymy pięknej, radosnej niedzieli i szczęśliwego tygodnia.